* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Pohádky pro lepší začátky

Celé druhé pololetí tohoto školního roku plníme vzdělávací projekt, jehož hlavním cílem je rozvoj čtenářské gramotnosti žáků mateřských a základních škol v Karlovarském kraji.

Na pozadí srozumitelných pohádkových příběhů spisovatele Petra Březiny se žákům představují pohádkové postavy, různorodé situace a problémy. Jejich řešení nabízí čtenáři přirozenou pohádkovou formou a připojuje poučení do budoucího života.

Žáci se do projektu aktivně zapojili i v rámci výtvarných dílen, kdy k pohádkám vytvořili originální ilustrace.

Celý projekt byl zakončen besedou se spisovatelem Petrem Březinou, který navštívil naši školu a s dětmi si popovídal osobně. Jako poděkování dostal od pana Březiny každý žák účastnický diplom.