* kuchařka/

vedoucí

kuchařka

* asistent pedagoga

Úspěch našich žákyň ve výtvarné soutěži

Zúčastnili jsme se soutěže Namaluj venkov. Výtvarné dílo  našich děvčat získalo významné ocenění od porotců z řad senátorů ČR. Obrázky našich děvčat byly vybrány z obrovského množství, soutěže se zúčastnilo na 500 škol a  více než 5000 výtvarných děl. Ve Valdštejnském paláci nás čekala výstava vítězných prací. Následovalo  předání diplomu a cen, kde děvčatům gratuloval i předseda senátu Miloš Vystrčil. Bylo pro nás připraveno i  pohoštění. Slavnostní odpoledne bylo spojeno i s prohlídkou Valdštejnského paláce, kde dívky obdivovaly výzdobu jednotlivých sálů a chodeb. Vyzkoušely si i roli senátorek.
Gratulujeme Lizy Michalíkové, Zuzance Suchánkové, Viktorce Vrbové a Klaudince Záhorové, a jsme pyšní na to, že mezi sebou máme takové talenty. Jejich práce budou vystaveny také v Břevnovském klášteře, a to 15. 6. 2024.

Michaela Mokrá, třídní učitelka
Martina Rancová, asistentka pedagoga