* kuchařka/

vedoucí

kuchařka

* asistent pedagoga

Soutěž o nejhezčí vánoční stromeček

Tento rok probíhala na naší škole předvánoční soutěž o nejhezčí a nejoriginálnější vánoční stromeček.

Do soutěže se zapojila celá škola. O vítězi rozhodovali nejen žáci jednotlivých tříd, ale také rodiče, prarodiče i kamarádi, pro které byly všechny stromečky zpřístupněné během středečního odpoledne. Každý mohl hlasovat o nejhezčí stromeček 1. a zvlášť i 2. stupně. Musím podotknout, že rozhodování bylo opravdu náročné, protože všechny stromečky byly překrásné a originální.

Naše třída se svým stromečkem umístila na krásném 3. místě!

Ozdobili jsme si klasický vánoční stromeček, který symbolizoval staré české tradice. Pod stromečkem nám „pluli“ kapři, které jsme vyrobili z kartonů a šišek, nakrájeli jsme si pomeranče, které jsme nechali uschnout, vyrobili jsme si papírový řetěz a papírové hvězdy.

Celkový vzhled stromečku byl opravdu úchvatný a já bych ještě jednou chtěla všechny své žáky moc pochválit.

Mgr. Iveta Kopačka