* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Školní výlet

Dne 4. června jsme se třídou vyrazili na školní výlet na hrad Loket. Po příjezdu jsme měli volný čas, abychom si mohli sami prozkoumat okolí hradu a amfiteátr, který se nachází přímo pod hradem. Po příchodu na hrad nás přivítala velmi příjemná dvojice průvodců, která nám objasnila osudy Karla IV. Po skončení naučného programu jsme se ještě vydali na objevování hradu. Zaujala nás především expozice středověkých mučicích nástrojů. Někteří z nás si užívali nádherné výhledy na město Loket a řeku Ohři, jiní si zakoupili suvenýry nebo si vychutnali občerstvení v hradní kavárně. Výlet byl příjemný a zábavný, plný nových zážitků a upevňování přátelství mezi spolužáky. Všichni jsme si odnesli krásné vzpomínky na společně strávený den.

Lucie Gössl - třídní učitelka