* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Prevence není dost

… a tak se dnes 7. A v rámci jedné z vyučovacích hodin prostřednictvím besedy se zástupkyní Policie České republiky seznamovala s riziky a nebezpečím v elektronickém světě. Mezi sedmáky přišla s mnoha dobrými radami paní nprap. Mgr. Věra Hnátková, která má danou problematiku v našem regionu na starosti. Paní nadpraporčice díky prezentaci, instruktážním videím a řízené diskuzi se žáky představila nejrůznější rizika v dnes čím dál progresivnějším a všudypřítomnějším virtuálním světě. Některé skutečnosti určitě nebyly žákům neznámé, avšak další je nejspíše ani nenapadly. Snad i díky této hodině se budou sedmáci v elektronickém prostředí chovat tak, aby byli ve větším bezpečí, protože úskalí těch se ve světě elektronických zařízení a internetu ukrývá nebývalé množství, které do budoucna bude bohužel nejspíše stále narůstat.

Mgr. Aleš Plevka, tř.u. 7.A