* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Halloween

24.10. připravila p. učitelka pro svou třídu Halloweenský den. Děti mohly v tento den přijít do školy v kostýmu.

Den začal vyráběním trojrozměrné dýně. Děti byly rozdělené do čtyř skupin a každá skupina vytvořila svou dýni. Následovala Halloweenská stezka. Po budově prvního stupně bylo pro děti připraveno celkem 8 stanovišť. Na každém stanovišti si žáci prověřili formou hry své znalosti z matematiky, českého jazyka, vlastivědy, přírodovědy, angličtiny, ale i z tělocviku nebo výtvarné výchovy. Další hrou byl „běhací diktát“, ve kterém byli žáci rozděleni do dvou skupin - na Pavoučky (kluci) a Čarodějky (holky). Vítěznou skupinou se těsně stali Pavoučci. Tato hra byla velmi vtipná a děti moc bavila.

Den nám utekl jako voda a poslední aktivitou byla hra „Já mám, kdo má“, ve které jsme si společně procvičili počítání do milionu. Na konci vyučovacího dne obdržel každý žák od paní učitelky diplom za Halloweenskou stezku a malý sladký balíček. Den se nám velmi povedl a já doufám, že se dětem líbil stejně tak jako mně.

Iveta Kopačka - třídní učitelka