* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Akce "Přilba" - dopravní výchova

Většina z nás žáků jezdí na kole, a tak je dobré si čas od času zopakovat správná pravidla silničního provozu. K tomu nám pomáhají různé dopravní akce. Jednou z nich byla i v pondělí 10.10.2011 akce „Přilba.“ Tu pro žáky čtvrtých tříd každoročně připravuje Komise prevence kriminality v Habartově ve spolupráci s DDM a Policií Habartov. Pan pprp. Jiří Převrátil nám připomněl důležité části vybavení kola, správné chování cyklistů v dopravě a bezpečnost dětí na silnici. Na závěr jsme psali malý dopravní test. Po vyhodnocení nejlepší žáci dostanou odměnu. Líbí se nám, že celá akce bude pokračovat i na jaře, kdy si budeme moci naše teoretické znalosti z dopravní výchovy ověřit v praktické části při jízdě na kolech. Už teď se na ni těšíme.

Mgr. Dana Bencová