* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Dopravní soutěž - okresní kolo

Ve čtvrtek 5. 5. 2016 se nejlepší žáci ze školního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů zúčastnili okresního kola v DDM Sokolov. Naši žáci soutěžili v I. kategorii (10 – 12 let) i ve II. kategorii (13 – 16 let).

S týmy ostatních škol porovnali své schopnosti a dovednosti v těchto disciplínách: pravidla silničního provozu, jízda zručnosti, jízda na dopravním hříšti a zdravověda. Celkově byly disciplíny náročné, ale i tak se s nimi všichni poprali, co nejlépe mohli. Věřím, že nabyté zkušenosti budou v životě prakticky využívat a dále je rozvíjet.

Většího úspěchu dosáhli zástupci mladší kategorie ve složení: Taťána Chudá, Petr Černý, Denisa Leichtová a Matěj Majer. S celkovým počtem 317 trestných bodů obsadili 6. místo z 15 soutěžních týmů. Starší kategorii ve složení: Sarah Oswaldová, Bianca Zina Kulhavá, Jakub Orvoš a Jan Křivka, se nedařilo a s 570 trestnými body obsadili až 13. místo z 14 soutěžních týmů.

Mgr. Darek Váca