* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

McDonald´s Cup

Dne 29. 4. 2016 se naši žáci I. stupně (2. a 3. tříd) zúčastnili okrskového kola v McDonald’s Cupu na ZŠ v Březové. Po prvotním přeložení turnaje z úterý na pátek z důvodu nevhodného počasí jsem s dětmi na tuto akci vyrazil já (Mgr. Darek Váca) místo p. Pospíšilové, která se nemohla zúčastnit.

Turnaje v I. kategorii se mimo našeho týmu zúčastnil ještě tým ze ZŠ Březová a tým ze ZŠ Kynšperk nad Ohří.

Do prvního utkání jsme nastoupili proti domácím, ale hodně nás trápila naše vlastní obrana. Naštěstí v bráně předvedl velmi hezký výkon David Regoš. Bohužel po jednom nešťastném úniku domácích už gólu zabránit nedokázal a prohráli jsme 1:0.

Do druhého zápasu s Kynšperkem jsme si probrali chyby, které jsme dělali v prvním zápase a bylo to znát i na výkonu našich chlapců, kteří se snažili a dávali do zápasu vše. Bohužel to ale na výhru nestačilo a pouze jsme remizovali 1:1.

V posledním zápase naší I. kategorie kluci fandili Březové, abychom si mohli ještě zahrát s Kynšperkem o 2. místo. Kynšperk zvládl uhrát remízu 2:2 a tak jsme už šanci nedostali a umístili jsme se na 3. místě s jednou prohrou a jednou remízou.

I tak zúčastněným žákům (David Regoš, Jan Čopák, Matyas Hrabal, Jiří Saska, Adam Jouza, Patrik Jurečka, Tomáš Hirsch, Ondřej Majka, Jan Rod a Jakub Fikar) děkuji za reprezentaci naší školy a v příštích soutěžích jim přeju více štěstí.

Mgr. Darek Váca

ZŠ Habartov