* kuchařka/

kuchařka

* asistent pedagoga

Volejbalový turnaj v Lengenfeldu

Podobně jako v loňském roce byla naše škola pozvána na předvánoční volejbalový turnaj v Lengenfeldu. Já, jakožto učitel tělesné výchovy, jsem se ujal nelehkého úkolu. Vybral jsem 8 volejbalových talentů z naší školy a na několika málo trénincích jsem se pokusil o co nejlepší sehrání žáků rozdílných věkových kategorií (6. – 9. ročník).

18. 12. jsme se ráno sešli před školou v Habartově. Náš volejbalový tým jsme doprovázeli ve složení Irena Zemková, Václav Riedl a já, Darek Váca. Za okamžik nás mikrobusem vyzvedl Radim Hurdes. Cestu do Lengenfeldu nám občasným popěvkem aktuálních hitů zpříjemňoval náš volejbalový tým ve složení: Martin Fišer z 9.A, Klára Třísková, Petra Málková, Markéta Johanidesová, Aneta Oláhová a Denis Dlábik z 8.A, Jan Braum ze 7.A a Barbora Šístková ze 6.A.

Po příjezdu do školy v Lengenfeldu nás velmi vřele přivítali. Po krátkých organizačních drobnostech jsme byli v hezké tělocvičně, kde byl turnaj zahájen. Mimo našeho týmu zde byli týmy žáků 6. – 10. tříd.

Našemu výběru se dařilo a až na jeden zápas všechny vyhrál. Díky systému turnaje jsme ale nehráli se všemi německými týmy a tak jsme z počtu 11. týmů obsadili 4. místo.

Ještě před odjezdem jsme navštívili školní bazén, kde jsme si trošku „zablbli“ a poté jsme vyrazili zpět k domovu. Tímto moc děkuji zúčastněným žákům za vzornou reprezentaci naší školy v Lengenfeldu.

Mgr. Darek Váca