* kuchařka/

vedoucí

kuchařka

* asistent pedagoga

Většina z nás žáků jezdí na kole, a tak je dobré si čas od času zopakovat správná pravidla silničního provozu.

V pondělí 3. října se žáci šestých a sedmé třídy vydali v rámci výuky české literatury do budovy v Národní ulici, kde sídlí místní knihovna, muzeum a infocentrum.

Habartovská základní škola si připomene 50 let existence v budově v ulici Karla Čapka

Ve čtvrtek 15.9. a v pátek 16.9. pozvaly p. ředitelka Jana Chalupská a p. Dobošová žáky 1. stupně naší školy na návštěvu a prohlídku DDM v Habartově.

Poslední zvonění

28.06.2011

Je tomu již několik let, kdy došlo k znovuobnovení této kdysi takřka masové akce, na které se nezřídka sešlo i okolo tisíce lidí. Poslední zvonění je oficiálním předáním pomyslné štafety docházky do ZŠ mezi vycházejícími deváťáky a nastupujícími prvňáčky.