* kuchařka/

vedoucí

kuchařka

* asistent pedagoga

Do Habartova přijeli na návštěvu žáci z partnerské školy Sebastiána Kneippa z Bad Bernecku.

Díky podpoře Evropské unie respektive Evropského fondu pro regionální rozvoj: Investice do vaší budoucnosti, dostala dvacítka žáků dvou partnerských škol z Česka a Saska možnost navázat přátelské vztahy a také prožít dva zajímavé dny, jež byly věnovány životu a dílu slavného německého spisovatele.

Pohár nadějí vznikl před léty jako soutěž, která si klade za cíl nabídnout děvčatům, které již zvládly základy volejbalové abecedy, ale chybí jim zápasové vytížení, odehrát nemalou porci utkání s kvalitními soupeři. Jedná se o soutěž nadregionální a je do ní zapojeno celkem osm týmů.

Začátek nového školního roku 2013/14 byl ve znamení dokončení všech stavebních úprav.